Bez Dygresji

Bez Dygresji
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Poznań
Utworów:
11
Oglądany:
1552 razy
Założenie konta:
22 listopada 2007
Ostatnia aktualizacja:
27 listopada 2007
Wszysto zaczęło się w 1997 roku, kiedy to Panda i Czacha, oraz Vico zapragnęli sami tworzyć muzykę, której słuchali od jakiegoś czasu. Początki były trudne, wiadomo, zero wiedzy technicznej oraz sprzętu i podkładów. Nagraliśmy kilka amatorskich kawałków na sprzęcie, który obecnie posiadaliśmy, czyli radiomagnetofon tzw. "Jamnik". Po jakimś czasie Vico odszedł ze składu z przyczyn nieznanych, a my dalej robiliśmy jakieś postępy. W 2000 roku mieliśmy już dostęp do komputera i mogliśmy zacząć tworzyć własne bity, wszystko szło bardzo mozolnie.

Pod obecną nazwą nagrywamy od 2002 roku, z miesiąca na miesiąc zdobywaliśmy nowe umiejętności posługiwania się słowem, a także dźwiękiem. W krótkim czasie zaczęliśmy nawiązywać nowe kontakty i grać koncerty. W październiku 2004 roku Czacha został powołany do odbycia służby wojskowej, a w tym czasie zastępował go Cziken, który wcześniej też miał do czynienia z muzyką. Początkowo miał zastępować tylko Czachę, ale stał się oficjalnym członkiem zespołu.

W połowie roku 2006 do składu wstąpił, także Szuvar, który na początku jeździł z nami na koncerty.

2007 rok jest dla nas przełomowy, ponieważ wypuszczamy pierwsze demo na światło dzienne. Dlatego za pośrednictwem internetu, aby każdy mógł ją zdobyć za free i żeby trafiła do jak największej liczby odbiorców.

Fani